Seria Wzniesienia :

Lekcja 4: „Język Aaa”

Pytania i Odpowiedzi

3 Listopad 2001 r.

I tak to jest, drodzy przyjaciele, że wracamy do tego wspólnego kręgu. Ta energia jest napełniona miłością, i współczuciem, i zmianą. To nie dotyczy tylko tego momentu. Możecie ją zabrać ze sobą. Możecie ją poczuć w innym czasie. Możecie dzielić ją z innymi. Gdy zrozumiecie ten dzisiejszy punkt, o którym dyskutujemy z wami dzisiaj, jak możecie to dzielić z innymi… na pewno, jak wiecie, odbędzie się to w nowym języku, o którym dzisiaj mówiliśmy (podczas Lekcji czwartej).

Wasza boskość jest jak dziecko. To jest jak dziecko, urodzone wewnątrz. To jest spełnienie podróży od czasu, kiedy opuściliście Dom. Zbliżyliście się do punktu, w którym możecie narodzić swoją własną Boską Jaźń, Boskość w sobie. To jest spełnienie. To jest to, przez co przechodzicie.
Gdybyście porozumiewali się z dzieckiem, on lub ona nie rozumieliby słów, których używacie w swoim ustnym języku, czy to po angielsku, czy to po hiszpańsku, czy w jakimkolwiek innym. Nie zrozumieliby. Kiedy porozumiewasz się z dzieckiem, to komunikacja odbywa się na innych poziomach. Dlatego walczyliście, aby porozumieć się ze swoją boskością, o komunikację ze swoim własnym Ja, o połączenie tego. Dlatego dawne sposoby nie skutkowały. Jest nowy język, i to nie biegnie przez umysł. To nie wymaga słów. Nie usłyszycie tego w swoich uszach, przynajmniej początkowo. Co więcej, jest to trudne do opisania, ale to musi być praktykowane. Musicie ćwiczyć. Znaleźć tę przestrzeń.

Teraz, musimy powiedzieć wam, że ten język, o którym mówimy - boski język – to jest nowe. To nie było używane nigdy wcześniej. To nie było używane, studiowane i używane przez inne grupy ludzi. Bez wiedzy Cauldre, kiedy weszliśmy i zaczynaliśmy pracę z nim, użyliśmy tego nowego języka. Rozmawialiśmy w ten sposób. On nie ma za wiele zdolności parapsychologicznych! (chichocząc), on nie ma wrażliwości do tego. Nawet, kiedy byliśmy w fizycznym stanie razem, spędzał trudne godziny nad przetrawianiem tego (śmiech publiczności), on nie ma tego daru. I, było to częścią naszej wspólnej umowy. My wchodziliśmy i komunikowaliśmy się na innym poziomie. Dlatego ta integracja trwała kilka lat.

Zaczęliśmy porozumiewać się z nim w tym nowym języku, kiedy dotykało to jego własnej budzącej się boskości, i zajęło to wiele czasu, zanim naprawdę zaczął rozumieć, co do niego mówimy. I wtedy zaczęło to wzrastać. Naprawdę był on początkowo sfrustrowany, ponieważ widział to jako coś wchodzącego, nie wiedział jak utrzymać te informacje albo rozumieć je. Ale, z cierpliwością, z jego i naszą wspólną pracą nad tym, zaczęło się to pojawiać, i pewnego dnia, rzeczywiście, użył tego słowa „ach”!. Zrozumiał! To przyszło.

Pracując sumiennie i ćwicząc, po obu naszych stronach, zaczęliśmy korzystać z tego nowego języka w przekazach. Nie robimy tego tak, jak inni. Nie chcemy przez to powiedzieć, że jest to słuszne czy niesłuszne, ale po prostu zauważamy, że robimy to inaczej. Wchodzimy przez ten nowy język. Najważniejsza komunikacja dzięki temu nie jest przetworzona przez umysł. Jednakże, pewna część musi zostać zinterpretowana słownie, aby stała się zrozumiała dla was. Ale to nie jest komunikacja czy przekazywanie konwencjonalne, tak jak robią to inni. To rzeczywiście korzysta z języka Aaa. Kiedy rozmawiamy z wami podczas tych spotkań, wiele tego odbywa się w nowym języku. Dlatego wielu z was odpływa w „strefę”. Dlatego niektórzy z was są tak świadomi, prawie nadwrażliwi, ponieważ używamy tego nowego języka do komunikacji, po pierwsze przez uczucia, przez odczytanie waszych myśli, a następnie przekazanie ich przez Cauldre. To jest nowa droga. Zrozumiecie to ostatecznie, jak przynieść i przetłumaczyć Język Aaa na ludzkie słowa. Ale to trochę potrwa.

Początkowo, kiedy będziecie z tym pracowali, pamiętajcie, że wasza boskość jest jak dziecko. Nie próbujcie rozmawiać z tym, jak z dorosłą osobą. To jest na innym poziomie. To jest na innym poziomie. To wymaga jakiejś pracy. Z tym, cieszymy się na wysłuchanie pytań tego dnia, ale co więcej, prosimy was o posłuchanie pytań, które będą zadawane i pozwólcie im przejść przez swoje Boskie Centrum. Pozwalajcie wyrazić się temu Językowi Aaa przez was. I nie oczekujcie usłyszenia tego przez ludzkie uszy. To będzie pochodzić z innego miejsca.


PYTANIE 1: Kochany Tobiaszu, czy możesz powiedzieć o zmianach w małżeństwach i związkach partnerskich?

TOBIASZ; To są obszary, które wymagają największej ilości energii i zachodzą tam największe zmiany, ale też wywołują najwięcej troski u ludzi. Byliście uczeni, że jest to ceremonia. Byliście uczenie pewnych zasad, które musieliście stosować. Związki i małżeństwa, każde z nich… to jest jeden z obszarów wywołujących największe poczucie winy u ludzi w tym momencie. Poniekąd, możecie przyglądać się ceremonii ślubu jako jednej z pierwszych ceremonii dualności. Bierzecie mężczyznę i bierzecie kobietę - dualność – i wiążecie ich razem, wiążecie ich ze sobą i sprawiacie, że pozostają razem. Niektóre z waszych kościołów nie pozwalają na rozwiązanie tego, twierdząc, że Bóg będzie zmartwiony, jeśli tak zrobią!
Czy nie jest to typ piekła, jeżeli jesteście nieszczęśliwi? (śmiech publiczności). To nie ma dla nas sensu, żeby być z kimś, kogo już za bardzo nie lubisz. Teraz, największa rzecz, jaką możecie zrobić w związkach, to natychmiast je uwolnić, odzyskać wolność, pozwolić im wrócić do siebie w nowy sposób. I, jeśli to nie jest twój wybór na uwolnienie, uhonoruj partnera, który tak wybrał. Ale puśćcie ich, dlatego, ze nie jest to dobre dla ciebie, nie jest dobre dla nich, jeśli was to nie cieszy.

W Nowej Energii będzie mniej związków przez pewien okres czasu. Wasz pierwszy związek, to będzie związek z samym sobą. Powiedzieliśmy, że to będzie chwilami samotne. Staracie się zintegrować z Własnym Ja. To jest trudne w niektórych przypadkach, kiedy partner nie za bardzo rozumie wasz proces. W Nowej Energii, przez pewien czas nawiążecie związek z Własnym Ja.
I kiedy rozwiniecie nowe związki z innymi ludźmi, nie będzie tylu zasad. One będą bardziej otwarte. One będą oparte na zaufaniu, nie na zasadach. One będą oparte na miłości a nie na przepisach. To może być, drodzy przyjaciele, że będziecie mieć pewną ilość związków w tym samym czasie. To mogą być związki z osobami tej samej płci i to nie będzie tak zahamowane, nie będziecie bać się tego. Staną się bardziej otwarte, ponieważ będziecie porozumiewali się ze swoimi partnerami w nowym języku. To nie będzie dualność.

Ten nowy Język Aaa pozwala wam zrozumieć partnera i jego boskość i oni będą mogli również zrozumieć waszą boskość. Dlaczego potrzebowalibyście zasad? Dlaczego potrzebowalibyście kontraktów albo karmy, kiedy przebywacie na wysokim poziomie integralności i miłości? Związki są jednymi z pierwszych ofiar nowej Energii. To jest prawda, ponieważ związek mężczyzny i kobiety został stworzony i osiadł na mieliźnie starej dualności. To było pierwotne wyrażenie dualności.
Mówiliśmy niedawno, rozmawialiśmy z wami na niedawnych spotkaniach, że prawdziwe problemy na Ziemi w tym momencie nie polegają na wojnach religijnych, albo krajach walczących przeciwko innym krajom. Prawdziwa kwestia dotyczy podstawowego braku energetycznej równowagi między mężczyzną i kobietą. Teraz możecie zrozumieć, dlaczego związki staną się pierwszą ofiarą. Ale to również daje największy potencjał dla nowej świadomości w Nowej Energii. Dziękujemy za to wspaniałe pytanie.


PYTANIE 2: Tobiaszu, nie byłem wstrząśnięty bardzo emocjonalnie w czasie ataków 11 września. Pomyślałem, że zgubiłem swoje współczucie, a tymczasem stosunkowo drobne wydarzenie wywołało moje łzy. Poczułem się sfrustrowany wypowiedzią rządu. [] Wydaje mi się, że używa tych wydarzeń do ograniczenia naszej wolności. Czy możesz to skomentować?

TOBIASZ: Po pierwsze, to jest interesujące, że te wydarzenia nie wywołały natychmiastowego wpływu. Zawsze są ludzie, którzy utrzymują równowagę przez pewien okres czasu. Jesteś po prostu jednym z tych, którzy utrzymują równowagę energii. Nie wszyscy reagują jednakowo w tym samym czasie. Wywołałoby to ogromny brak równowagi. Ale, teraz dogoniło to Ciebie. Teraz przechodzisz przez własne wyzwania. Jesteś zaszczycany przez nas jako ten, kto umożliwił oparcie i utrzymanie w równowadze energii podczas tego wszystkiego.

Teraz, wokół twego politycznego pytania. Stój za niskim murem przez ten czas. Wiemy, że jest to trudne dla tych ze Stanów Zjednoczonych i dla całego świata. Ale, stójcie za niskim murkiem i zrozumcie, co się naprawdę dzieje. Zrozumcie, że nie ma w tym niczego dobrego ani złego. Jest bardzo łatwo opowiedzieć się za którąś ze stron. Jest bardzo łato ocenić te wydarzenia jako zło. Stójcie za niskim murkiem i zrozumcie, że coś potrzebowało uwolnienia… gdzieś. Tam była straszliwie zdławiona energia i ona musiała zostać uwolniona tak, czy inaczej. Nastąpiła wspaniała zmiana świadomości, która zaszła na waszej Ziemi. Prosimy was, jako Lightworkers, kontynuujcie tą transformację. Jest teraz wielu ludzi, kiedy to wydarzenie zostaje daleko za nami, którzy zapominają, jaki to wywarło wpływ i wracają do starych kolein. Nie mówimy o Shaumbra, ponieważ wiemy, że to nie jesteście wy. Ale, prosimy was, kontynuujcie ten proces, który rozpoczął się 11 września.

Jak dyskutowaliśmy na spotkaniu w zeszłym miesiącu, idąc prosto do walki z nieprzyjacielem – próbowanie zabicia węża, który pojawił się na drodze – to nie poskutkuje. To sprawi, że ludzie poczują się bezpiecznie przez pewien okres czasu. To sprawi, że jacyś ludzie będą mieli satysfakcję z pewnego typu zemsty, ale ostatecznie, drodzy przyjaciele, to nie rozwiąże problemu. Problem musi zostać rozwiązany w oparciu o zrozumienie, co potrzebuje być uwolnione. Każdy z was może mieć wspaniały wpływ na to, przez wykorzystanie języka Aaa, i pytanie na świętych poziomach, co domaga się uwolnienia. I czekać na odpowiedź. I nie oczekiwać jej natychmiast. Jeśli usłyszycie w głowie głos, który odpowie na to pytanie, to nie będzie pochodziło z miejsca najwyższej prawdy i największej integralności. Zabierze wam chwilę nauka korzystania z tego języka. To nie będzie pochodzić z waszej głowy jako bezpośrednia odpowiedź. Nie usłyszycie tego. Ale, przyjdzie taki czas… przyjdzie to Aaa. Przyjdzie to. To przyjdzie z nowego miejsca w was. Odpowiedź, rozwiązanie, zrozumienie i współczucie dla położenia świata przyjdzie do was. I wiecie co? Kiedy to przyjdzie… gdy przyjdzie „Aaa”, zrozumiecie również jak możecie wywoływać te przekształcenia.


PYTANIE 3: Tobiaszu, czy można pozbywać się czegoś w sposób naturalny, co nosiłem od czasu narodzin? Zrobiłem wszystko o czym wspominałeś – widzę, słyszę i czuję. Proszę pomóż.

TOBIASZ: Przyglądamy się prawdziwej energii, jaka stoi za tym pytaniem. Są wzory, które macie, wszyscy z was, które są trudne do zmiany. Pojawiają się wydarzenia, które próbują wyrwać was z tej koleiny. Nazywamy je „traumatycznymi”, to co się wydarza w życiu. To może być pewnym wypadkiem, który was spotka. To może być takie wydarzenie, jak to 11 września. To jest traumatyczne. To wywołuje zmiany. To robi zmianę. To przenosi was na nowy poziom świadomości.

W Twojej własnej osobistej sytuacji, do której się tu odnosisz, i ty i my, nie chcielibyśmy aby traumatyczne wydarzenia prowadziły do zmian, ponieważ te traumatyczne wydarzenia ranią bardzo. Nie czujesz się dobrze wpadając na ścianę. Traumatyczne wydarzenie przyśpiesza zmianę świadomości, chociaż to nie jest fajna droga. Więc jak można zmienić dawne sposoby? Co mówisz do swojej świadomości, aby nie musiało na zewnątrz trzepnąć cię w głowę? I, a propos, dla tych, którzy odczuwali bóle głowy i kolan… to po prostu wasza energia próbuje zwrócić waszą uwagę, stara się o zmianę wielu z waszych zwyczajów. Korzystajcie z tego języka Aaa, aby to zrozumieć. Dla Ciebie, który postawiłeś to pytanie, używaj języka Aaa. W nim są zawarte odpowiedzi, których poszukujesz. Jest teraz dla Ciebie faktycznie doskonała okazja do przekształceń w Twoim życiu, przejść ze starych dróg na nowe. Szukać w sobie odpowiedzi. One tam są. One tam są. I, ja mogę powiedzieć Ci z mojej perspektywy, że jesteś gotowy do zmian. Ale, zacznij to teraz. Zacznij robić to teraz, zanim pojawią się bolesne punkty.PYTANIE 4: Ostatnie pytanie. Tobiaszu, po co zaczyna się pierwsza szkoła (Crimson Circle ), skoro Ciebie tam nie będzie? Dziękuję. (Tobiasz stwierdził podczas przekazu 4 lekcji, że on i inne istnienia nie będą do nas mówić przez 30 dni, abyśmy ćwiczyli z korzystania Języka Aaa)

TOBIASZ: (chichocząc, publiczność śmieje się): postawiłeś bardzo dobre pytanie! I Cauldre zastanawia się również! I, damy Ci odpowiedź. Jesteśmy – jak to powiedzieć – sprzeczamy się z Cauldre teraz. On myśli, że oszukujemy! (W czasie szkoły) my dosłownie wyjmujemy was z aktualnej rzeczywistości i przenosimy do odległej przeszłości. Tam, poniekąd, nie egzystujecie w teraz”, w trakcie trwania tej szkoły. Będziecie gdzie indziej. Dlatego możemy z wami pracować, ponieważ to nie będzie w „teraz” (śmiech publiczności), to będzie w innym wymiarze.

Jest o wiele więcej, naprawdę, co zaczniecie rozumieć kiedy zbliżycie się do końca tej szkoły. Zrozumiecie więcej z tego, o czym rozmawialiśmy dotychczas. Ale, kiedy przebywacie w szkole, zabieramy was do innej przestrzeni, do innej energii, która nie jest w „teraz”, jak wiecie. My cofamy się z wami po waszej drodze, powrotnej drodze.

Drodzy przyjaciele, używajcie tego przez następne 30 dni. Używajcie tego, aby pójść do wewnętrznych obszarów, w których nigdy wcześniej nie byliście. Do nowych obszarów.
Idźcie tam i nie używajcie umysłu. Wiemy, że to będzie trudne dla was, ponieważ jesteście w przyzwyczajeni do przetwarzania. Ale, nie korzystajcie z umysłu w tym przypadku. Sięgajcie głęboko wewnątrz. Siedźcie w miejscu ciszy i pozwalajcie waszej boskości komunikować się z wami w sposób, jakiego nie doświadczaliście nigdy wcześniej. Pozwalajcie swej boskości porozumiewać się z Własnym Ja. Nie przetwarzajcie tego w umyśle. Nie przetwarzajcie w żaden znany wam wcześniej sposób. Stwórzcie okazję, aby pozwolić waszej boskości zaprezentować się wam, nie w sposób, który wasz umysł może sobie wyobrazić, ale w nowej drodze, na jakiej chce się porozumiewać teraz. Pamiętajcie, że jest jak dziecko. Ona nie zna waszych języków. Nie zna waszych czynów. Nawet nie czyta w waszych myślach. Idźcie wewnątrz i słuchajcie na nowym poziomie. Tym jest Język Aaa.

Dla mnie, Tobiasza, to było zachwycające być tu z wami w pojedynkę, w tej świętej przestrzeni. To była jedyna chwila do tej pory, którą mogliśmy spędzić w ten sposób razem. Każdy z was robi taki cudowny postęp na swojej drodze. Jest dla was trudne do zrozumienia tego chwilami, ale pojawi się więcej zrozumień, jak daleko zaszliście w swej podróży.

To było dla mnie zachwycające być tu z wami. Być – jak to powiedzieć – jako pewnego rodzaju opiekun, który chodzi z wami, wasz trener, wasz przyjaciel przede wszystkim. To było zachwycające usłyszeć, jak wielu z was świadomie uznaje, że będzie kontynuować tą ścieżkę, świadomie uznaje, że będzie nauczycielem Nowej Energii. To sprawia mi wielką radość. W przyszłym miesiącu nasi goście wrócą. Pokój zapełni się ich energią kolejny raz, ale zawsze będę pamiętać nasz wspólny czas tutaj razem. Do tego czasu, drodzy przyjaciele… Ach!

I tak to jest.

------------------------------------------

Tobiasz z Karmazynowej Rady (the Crimson Council) jest prezentowany przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado. Historia Tobiasza, z biblijnej Księgi Tobiasza, jest dostępna na witrynie www.crimsoncircle.com. Materiały Tobiasza są oferowane bezpłatnie od sierpnia 1999, momentu kiedy jak powiedział Tobiasz ludzkość przekroczyła potencjał destrukcji i wkroczyła w Nową Energię.

The Crimson Circle jest światową siecią ludzkich aniołów, którzy są pierwszymi przechodzącymi w Nową Energię. Kiedy doświadczają radości i wyzwań statusu wstępujących, pomagają innym ludziom w ich podróży poprzez dzielenie się, troskę i przewodnictwo. Ponad 40,000 ludzi odwiedza witrynę Crimson Circle każdego miesiąca ,aby przeczytać ostatnie materiały i dyskutować o swoich doświadczeniach.

The Crimson Circle spotyka się co miesiąc w Denver, Colorad, gdzie Tobiasz prezentuje ostanie informacje poprzez Geoffrey’a Hoppe. Tobiasz twierdzi, że on i inni z niebiańskiego Crimson Council channelują w zasadzie ludzi. Według Tobiasza, czytają oni nasze energie i przekazują naszą własną informację z powrotem do nas, abyśmy mogli zobaczyć to z zewnątrz, podczas gdy doświadczamy tego wewnątrz. Zebrania Crimson Circle są otwarte dla wszystkich, ale wymagane są RSVP. Nie trzeba do niczego wstępować ani wnosić jakichś opłat. The Crimson Circle czerpie swój dostatek poprzez otwartą miłość i dary Shaumbry z całego świata.

Najwyższym celem Crimson Circle jest służba w charakterze ludzkich przewodników i nauczycieli tym, którzy idą ścieżką wewnętrznego duchowego przebudzenia. Nie jest to misja ewangelizacyjna. Raczej, wewnętrzne światło doprowadzi ludzi do progu waszych domów po wasze współczucie i troskę. Będziecie wiedzieli co robić i czego nauczać w tej właśnie chwili, kiedy unikalna i cenna istota ludzka, która zamierza wyruszyć w podróż Mostem Mieczy, przyjdzie do was.

Jeśli to czytasz i masz poczucie prawdy i związku z tym, to jesteś członkiem Shaumbry. Jesteś nauczycielem i przewodnikiem ludzi. Pozwól nasieniu boskości wewnątrz siebie zakwitnąć w tej chwili i w czasach, które nadejdą. Nigdy nie jesteś sam, ponieważ masz rodzinę na całym świecie i aniołów wokół siebie.

Ten tekst może być swobodnie rozpowszechniany bez opłat, na zasadzie niekomercyjnej. Prosimy o zawarcie informacji w całości, łącznie z tą notą. Wszystkie inne wykorzystania tekstu muszą być zatwierdzone na piśmie przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado.

© Copyright 2001 Geoffrey Hoppe, P.O. Box 7328, Golden, CO 80403. E-mail to Tobias@crimsoncircle.com. All rights reserved.

Translation: przy użyciu translatora Elżbieta Udałowska. E-mail elrzucha@go2.pl