MATERIAŁY TOBIASZA

Seria Nauczyciela:

SHOUD 11: „Artyści Nowej Energii”

występuje Kuthumi Lal Singh, przekazywany przez Geoffrey’a Hoppe

2 czerwiec 2007

www.crimsoncircle.comNamaste! Namaste! (publiczność odpowiada: „Namaste”) Nie słyszę was, Namaste (publiczność znowu odpowiada: „Namaste”) To jestem ja, Kuthumi, (publiczność wiwatuje, Kuthumi chichocze) powracam… (Linda mówi: „Witaj znowu!”)… powracam do mojej rodziny Shaumbra, do tej pięknej energii tej pięknej grupy Artystów Nowej Energii.

Zamierzam poświęcić chwilę, aby przejść się po tym pomieszczeniu, aby przejść się po Internecie, na całym świecie, i chciałbym po prostu potrzymać waszą rękę przez chwilę. Minęło już trochę czasu, od kiedy byliśmy razem, więc proszę wyciągnijcie lewą lub prawą dłoń – ale tylko jedną, ja mam tylko tak wiele rąk! Wyciągnijcie rękę, abym mógł podejść i poczuć waszą energię i abyście wy poczuli moją.

(pauza)

A poprzeze mnie połączmy całą Shaumbrę na całym świecie w tej cennej chwili.

(pauza)

Robimy to bardzo często razem tych innych wymiarach, kiedy śpicie w nocy, kiedy śnicie na jawie, kiedy pijecie piwo w barze. Ale zróbmy to teraz razem i wdychajmy tą piękną energię Shaumbry – Artystów Nowej Energii.

Teraz, używam tutaj tego określenia „artysta”… nie w tym sensie, że musicie malować na płótnie, że musicie tworzyć muzykę. Artysta jest bytem, duszą, istotą, która wchodzi w coś nowego, aby eksplorować, aby odkrywać, aby się uczyć i doświadczać. Tym jest artysta… trzymajcie swoją dłoń wyciągniętą, chciałbym dalej ją trzymać… tym jest artysta. Oni bawią się energią. I dzisiaj będziemy mówili o Artystach Nowej Energii, ponieważ tym, przede wszystkim, jesteście. Możecie umieścić to na swojej wizytówce. Możecie powiesić napis nad swoim łóżkiem. (chichocze) Jesteście Artystami Nowej Energii.

Więc, wdychajmy to razem, a kiedy to robicie, pamiętajcie o swoim centrum. Waszym centrum jesteście wy, w tej cennej chwili Teraz. W tym centrum jest wasza esencja. Macie jakieś idee na temat tego, czym, jak myślicie, powinniście być, czym, jak myślicie powinno to być, ale nie ma nic bardziej boskiego, niż wasze centrum właśnie tutaj, właśnie teraz. Więc, wdychajcie je.

(pauza)

Jest bardzo łatwo dać się wytrącić z równowagi, utracić waszą wizję i wasze marzenia, dać się pochwycić przez energię dzisiejszego świata, takiego, jakim jest. Od czasu do czasu wezwijcie mnie. Będę siedział z wami, zrobimy trochę oddychania, opowiemy parę dowcipów, być może zaśpiewamy parę piosenek, i pozwolimy temu centrum powrócić do bycia. To centrum jest bardzo proste, tak przy okazji. Ono nie jest złożone. Ono nie jest w umyśle. To jest ta najprostsza część was, ale w tej prostocie jest wielkość. W tej prostocie jest cała złożoność tego, kim jesteście. W tej chwili to centrum jest tak proste. Nie musicie nawet próbować go znaleźć – ono znajduje was, jeśli na to pozwolicie. Weźmy razem głęboki oddech, kiedy zaczynamy nasz Shoud.

Jestem uszczęśliwiony będąc z powrotem tutaj na scenie z Shaumbrą. Tobiasz pracuje ze swoim ciałem-muszlą, Samem, spędzając trochę czasu ze sobą, tak jak prosił was o to Adamus miesiąc temu. Adamus, przygotowuje się do Szkoły Wzniesienia we Frankfurcie, więc jest moja kolej, aby wejść, moja kolej, aby podzielić się nieco energią z wami dzisiaj. Trochę mówienia, być może trochę humoru, ale bardziej niż cokolwiek, aby pomóc wam zrozumieć, w jaki sposób jesteście Artystami Nowej Energii.

Dzisiejszy gość

Zaprosiłem dzisiaj specjalnego gościa, aby był z nami, kogoś, kogo wielu z was zna, być może niektórzy z was nie znają. Gościa, który był na Ziemi całkiem niedawno, a teraz jest z powrotem w naszych wymiarach zabawiając, tworząc dowcipy, pomagając innym ludziom zrozumieć artyzm pracy z energią. I to jest ten drogi… cóż, poczujcie przez chwilę, poczujcie przez chwilę tą energię, starając się nie określać imienia, ale czujcie tą energię tego, którego znamy, wy znacie jako John’a Belushi. (publiczność reaguje z zaskoczeniem i przyjemnością)

Tak, doprawdy! Nie ktoś, kogo uważalibyście za wysoko uduchowioną istotę, według obecnych standardów, ale on rzeczywiście był [taką istotą]. On eksplorował energię. On eksplorował wychodząc poza bariery. Eksplorował, jak to jest pracować z energią humoru. Był komikiem; był muzykiem; był artystą pod każdym względem. Teraz, ponieważ wszedł tak głęboko w swojej pracy artystycznej, eksplorując krawędzie energii i świadomości, i ponieważ nie miał tego niesamowitego wsparcia rodziny, którą nazywacie teraz Shaumbrą, poszedł nieco za daleko. Ale miał cudowną podróż [trip – może być też rozumiane jako „odlot” po wzięciu narkotyków] powracając na naszą stronę. (nieco śmiechu)

On był z pokolenia Artystów Nowej Energii, tego pierwszego prawdziwego pokolenia, które wykroczyło poza tą starą strukturę i te ograniczenia, aby pomóc zacząć otwieranie świadomości w przewidywaniu tej rzeczy, którą nazywamy Kwantowym Skokiem. Był częścią pokolenia niesamowitych artystów – Jimi Hendrix, Janis Joplin, Jim Morrison, John Lennon, Paul McCartney – och, on nie jest martwy, tylko jego muzyka jest martwa! (wiele śmiechu, Kuthumi chichocze) To był Belushi, nie ja! (więcej śmiechu) Niesamowite pokolenie Artystów Nowej Energii, pomiędzy pierwszymi. Tak, istotnie, niektórzy z was rozważają ten element energii wokół [tego]. Istotnie, większość z nich brała narkotyki, ponieważ, w pewnym sensie, te narkotyki pozwalały im się rozszerzać, pomagały im przejść przez niektóre z tych trudnych barier, barier, na które wy również się natknęliście. Ale wy przekonujecie się, że nie potrzebujecie tych narkotyków, aby się rozszerzać – cóż, już nie potrzebujecie. (Kuthumi chichocze) Widzimy tutaj parę osobistych historii! (dużo śmiechu) Hmm!

Oni byli niesamowitym pokoleniem Artystów Nowej Energii. Używali narzędzi muzyki i używali narzędzi sztuki czy komedii, aby rozwinąć świadomość. Popatrzcie na wpływ, jaki mieli na świat i ciągle mają dzisiaj. Byli fenomenalni. Więc, poprosiłem John’a Belushi, aby wszedł jako dzisiejszy gość, aby pomógł wam zrozumieć, jak możecie być także Artystami Nowej Energii.

Ostatnie działania Kuthumi’ego

Jednym z wielkich pytań we wszechświecie było ostatnio: „Gdzie jest Kuthumi? (śmiech) Gdzie jest Kuthumi?” Byłem zajęty z wami, Shaumbra, byłem zajęty pomagając wam napisać wasze książki i wielu z was to robi. Niektórzy – Louise*, Marisa** i kilkoro innych – już to zrobiło. Czyż nie jest to satysfakcjonującym twórczym zajęciem, żeby po prostu to zrobić? Być może nie jest to tym, co uważalibyście za doskonały dokument i właśnie wtedy niektórzy z was utykają. Chcecie czegoś doskonałego za pierwszym razem. Osądzacie to, myślicie, że nie jest to doskonałe, więc wysilacie się i nigdy nie wychodzi to poza stadium tworzenia. Nigdy nie wchodzi to do rzeczywistości. Ale, gdybyście wiedzieli, tak jak wie John Belushi, że to nie musi być tym, co nazywacie doskonałym, ponieważ to nigdy nie będzie doskonałe. Kiedy energia się zmienia, to co zostało zrobione wczoraj, niekoniecznie jest doskonałe dzisiaj. Ważną rzeczą jest wyjście z tym na zewnątrz, pozwolenie, aby energia płynęła, odkrywanie jak to jest być Artystą Nowej Energii.

Pracowałem z niektórymi z was nad waszymi piosenkami i waszą muzyką. Niektórzy z was mają piękne, piękne kompozycje, ale boicie się pozwolić światu je usłyszeć. Niektórzy z was mają niesamowite marzenia – marzenia stworzenia być może wynalazku, szkoły, terapii – ale, ponieważ nie pozwalacie tej energii się poruszać, ponieważ wątpicie w samych siebie, to nigdy nie idzie to dalej. To nie jest bycie Artystą Nowej Energii. Ci artyści, których przed chwilą wymieniłem, chcieli podjąć to ryzyko, chcieli wyjść poza. Więc, jest teraz czas dla was, Shaumbra, aby zrobić to samo.

Istotnie, w moich twórczych przedsięwzięciach, pracowałem także nad pisaniem piosenek z Shaumbrą. Napisałem nawet sam parę piosenek rap. Nazywam siebie K-Lite, to jest moje imię rapowe. (śmiech) Dam wam próbkę! (śmiech)

Bum-bum-bum-bum. (Kuthumi chichocze)

Ludzie zamieszani [Humans in commotion]

Wypełnieni złymi emocjami [Filled with bad emotions]

Spróbujcie mojego prawdziwego miłosnego eliksiru [Try my true love potion]

Jest to prostu energia w ruchu [It’s just energy In motion]

Yo ho ho ho

To jest energia w ruchu [It’s energy on the go]

Powiedzcie hej, hej, hej [Say hey, hey, hey]

To jest całkiem nowy dzień! [It’s a brand new day!]

(wiele śmiechu publiczności, aplauzu, Kuthumi śmieje się. Linda mówi: „To jest najlepszy dowód jak do tej pory, że Geoff naprawdę przekazuje [aluzja do tego, że Geoff we własnej osobie nigdy by nie rapował publicznie])

Teraz, doprawdy, Cauldre trochę się przejmował, że będzie musiał śpiewać, ale to był rap, to nie było śpiewanie! (śmiech) Shaumbra, to jest mój sposób powiedzenia :„Wystąpcie naprzód!” Zróbcie to. Zróbcie te rzeczy [przynależące do] Artystów Nowej Energii. Pozwólcie płynąć tej energii. Czy czujecie, jak to jest dobrze, kiedy pozwalacie temu po prostu się wydostać na zewnątrz? Stworzę więcej tych tekstów na jedno z waszych nadchodzących wydarzeń. Więc, weźmy razem głęboki oddech…

(pauza)

Wy, Artyści Nowej Energii.

Żadnych lekcji

Jak mówiłem ostatnio, kiedy byłem tutaj z Shaumbrą, w moim ostatnim życiu jako Kuthumi moim jedynym celem było, tak jak w waszym przypadku, znalezienie oświecenia; odkrycie prawdy i odpowiedzi; powrócenie, aby uczynić to moim końcowym życiem na Ziemi.

Powróciłem jako Kuthumi lal Singh, urodzony na ziemiach, które są teraz Indiami i Pakistanem; wykształcony w Europie, gdzie studiowałem i studiowałem, aby spróbować znaleźć odpowiedzi. A nie możecie. Nie możecie. Uwolnijcie tą koncepcję, ponieważ nie ma tylko jednej prawdy. Nie ma tylko jednej odpowiedzi. Nie ma sekretu, który Bóg czy aniołowie przed wami ukrywają. Nie ma. Doprowadziłem siebie na skraj umysłowego załamania, ponieważ miałem zbyt wiele energii w umyśle, próbując wszystko wyrozumować, i widzę, że niektórzy z was to robią. Właściwie, widzę, że wszyscy to robicie – próbujecie to wyrozumować. A nie jesteście w stanie. To jest jedno z błędnych przekonań życia.

Po moim załamaniu, zdecydowałem się to wszystko odpuścić. Ten stres i ten ból i ten niepokój były zbyt wielkie. Odpuściłem to. Odpuściłem filozofię. Odpuściłem poszukiwania. Odpuściłem całą tą koncepcję duchowości, ponieważ nawet w tym czasie duchowość była tak bardzo obciążona koncepcjami Starej Energii. Więc, odpuściłem to wszystko, a potem wędrowałem. Nie wędrowałem w sensie zagubienia, ale wędrowałem w sensie odkrywania i uczenia się i doświadczania. Przewędrowałem Europę. Wędrowałem po północnej Afryce. Powędrowałem z powrotem do mojej ojczystej krainy, doświadczając każdej chwili, każdej kropli życia, która była oferowana. I w końcu doszedłem do pięknej konkluzji… pięknej konkluzji, według której żyję – chociaż nie jestem w ciele – według której żyję nawet teraz: Życie, w szczególności życie na Ziemi, jest interaktywną galerią. Tym właśnie jest! Jest interaktywną galerią sztuki, a wy jesteście w jej środku.

Widzicie, nie ma lekcji w życiu. To jest błędne przekonanie. To jest nieprawidłowa obserwacja, jeśli o mnie chodzi. Ludzie myślą, że – tak ich nauczono, wpojono im takie przekonanie – że jesteście tutaj na Ziemi, aby nauczyć się jakichś lekcji. Nie wiecie, co to są za lekcje i nigdy nie wiecie, czy się ich nauczyliście. Nie wiecie, czy daliście prawidłową odpowiedź, nawet jeśli podeszliście do tej lekcji. Ale myślicie, że jest to jakiś rodzaj biegu z przeszkodami czy labiryntu. Nauczono was, że tak właśnie jest. Że to są lekcje. Przekonałem się na podstawie mojego doświadczenia, że wcale tak nie jest. Nie ma żadnych lekcji.

Metafizycy, którymi jesteście, zostali nauczeni, że życie ma w sobie pewien cel, metafizyczny cel zrozumienia Jedności [Oneness], zrozumienia Ducha czy Boga. A tego nie ma. Nie ma. Nigdy nie zrozumiecie, czym jest jedność, możecie jej tylko doświadczyć. Nigdy nie zrozumiecie umysłu Boga, ponieważ Bóg nie ma w ogóle umysłu! Nigdy nie będziecie mieli, czy też nie znajdziecie odpowiedzi, ponieważ jej tam nie ma.

Teraz, ja wiem, że jest to trochę przygnębiające i kiedy zdałem sobie z tego sprawę, odrzuciło mnie to. Byłem nieco przygnębiony, ponieważ wszystkie moje energie były skupione na znajdywaniu tych rzeczy, znajdowaniu tego Jednego, uczeniu się moich lekcji, ściubieniu i wpełzaniu z powrotem do niebios, do bogów. Pewnego dnia zdałem sobie sprawę: „Nigdy więcej.” Zdałem sobie sprawę, że życie w tych niebiosach, gdzie anioły, życie tutaj na Ziemi, jest waszą interaktywną żywą galerią sztuki. Przechodzicie przez każdy dzień ciesząc się i czując i absorbując to doświadczenie. To nie ma nic wspólnego z lekcją, to jest doświadczenie.

Teraz, co weźmiecie z tego doświadczenia? Czy weźmiecie uczucie radości? Czy weźmiecie ten fakt, że doświadczacie jak to jest spaść z dwupiętrowego budynku? To jest tylko doświadczenie! To nie była lekcja od Boga, to nie oznaczało, że robiliście coś złego, to nie było przeznaczenie czy fatum. Chcieliście po prostu doświadczyć spadania.

Znam wielu ludzi, włączając w to pana Belushi, którzy szli i pili o wiele za dużo alkoholu. Niektórzy z was też to robili. Umieściliście taki mały napis wokół swojej głowy, który mówi: „Cześć, jestem Bob, alkoholik.” I nosicie go ze sobą. Czujecie, że jesteście słabi. Czujecie, że jest z wami coś nie w porządku. Przypinacie sobie etykietkę. Dlaczego nie zmienić tej etykietki i powiedzieć: „Miałem wspaniałe doświadczenie picia.” Na tym to wszystko polega, Shaumbra. Życie jest interaktywną galerią sztuki, a wy jesteście Artystami Nowej Energii. Jesteście tymi, którzy mogą wziąć te energie, bawić się nimi, odkrywać coś w nich, tworzyć w nich, i znajdywać tą radość – waszą radość – w nich.

Wykorzystajcie okazję tego Shoudu, aby odpuścić tą całą koncepcję jakiegoś celu, czy nawet wzniesienia. Nawet wzniesienia. Saint-Germain i ja, kiedy siedzimy razem, musimy czasem chichotać. Wasza koncepcja wzniesienia – to, czym myślicie, że to jest – myślicie, że staniecie się jakimś doskonałym człowiekiem. Myślicie, że wywrzecie wrażenie na masach ożywiając umarłych. Ale czy kiedykolwiek pomyśleliście, dokąd się udajecie, kiedy się wznosicie? Myślicie, że nagle spada na was mądrość i wiedza ponad wszystkim. Właściwie, we wzniesieniu – prawdziwym wzniesieniu – po prostu powracacie do waszej prostoty.

Odpuśćcie wszystkie te koncepcje i pozwólcie waszemu życiu tu na Ziemi, tej reszcie waszych pozostałych lat, aby stały się waszą własną interaktywną galerią sztuki. Interaktywną, ponieważ pracujecie z tymi innymi elementami, innymi ludźmi, naturą, nawet z tymi niewidzialnymi, takimi jak my. Każdy dzień jest waszą paletą. Nie podlegacie już kreacjom innych, nie jesteście już ofiarą masowej świadomości.

Życie jest interaktywną galerią sztuki. Wdychajcie to w chwili. Czujcie… czujcie poza słowami…

(pauza)

wczuwajcie się w energie bycia Artystą Nowej Energii.

Obecne energie

W chwili obecnej energia na Ziemi jest bardzo chwiejna [wobbly]. Bardzo chwiejna. Prawdopodobnie czuliście to w trakcie tych kilku ostatnich miesięcy. Czuliście, że rzeczy nie są już stabilne, że wszystko się trzęsie, chwieje. Wyobraźcie sobie dużą taflę szkła – tak wysoką, jak wy i szeroką na długość waszych rozciągniętych ramion, szkła, które chcecie wstawić w okno. Teraz, to szkło jest twarde. Jest bardzo sztywne. Energie tego szkła są takie, że pozostaje ono sztywne. Taka jest zasada szkła. Ale wyobraźcie sobie, że ta tafla szkła chwieje się… chwieje się, fluktuuje, drży, nawet nieco tańczy. I wtedy mówicie: „Ale szkło nie tańczy. Szkło trzyma się w sobie. Jest naprężone. Jest sztywne. Pęka, właściwie, kiedy ma ten chwiejny energetyczny ruch. Pękłoby.”

Energia ludzkiej świadomości jest bardzo do tego podobna. Ludzka świadomość jest bardzo sztywna, bardzo naprężona. Ma tendencje do pękania. Wiecie o tym, ponieważ wasza własna osobista energia czasami pękała. Ale teraz, kiedy zbliżamy się do tego Kwantowego Skoku, ona się chwieje. To jest dokładnie to, co się wydarza na Ziemi. Ten chwiejny ruch będzie kontynuowany pomiędzy teraz, a krótko po Kwantowym Skoku, prawdopodobnie aż do końca października, ponieważ kiedy energia przesuwa się i zmienia… a w tej chwili ona dosłownie zmienia swoją własną dynamikę czy też charakterystykę, nie jest już dłużej wibracyjną energią, nie podąża już starą ścieżką… więc, teraz się chwieje.

Poczujcie jak cała ludzka świadomość się chwieje. Czuliście to, ja wiem, tak wielu z was, szczególnie w trakcie ostatniego miesiąca. Zastanawiacie się, dlaczego czujecie się nieco dziwnie. Zastanawiacie się, dlaczego wszystko wydaje się wchodzić do i wychodzić ze swojej starej struktury. Dlaczego rzeczy takie jak wasz samochód nie działają tak, jak przedtem działały. Wasza elektronika w domu także się chwieje. Wszystko wokół was się chwieje.

Inni ludzie, oni także się chwieją, ale tak naprawdę nie rozumieją dlaczego. Więc, co robią? Próbują zasadzić się z powrotem w ich starej strukturze. Próbują chwytać się wczorajszego, tego, jak to działało przedtem. Próbują mocno się chwytać. Cóż, sposób, w jaki działa ta chwiejna energia, jeśli potraficie sobie wyobrazić mocne chwytanie się czegoś, co się chwieje, to was natychmiast strząśnie. Uwolni wasz uchwyt.

Ten rodzaj energetycznego efektu jest bardzo naturalny. Tak musi być. Może się wydawać, że czasami was to dezorganizuje, ale jest to częścią tego efektu chwiejności. Wasze wzorce spania mogą być inne. Sposób, w jaki mówicie, zauważyłem u tak wielu z was, sposób, w jaki mówicie – nie jesteście już w stanie utrzymać tego razem pomiędzy waszym umysłem i waszymi ustami i waszym sercem! (śmiech) Myślicie jedno, czujecie drugie, a jeszcze coś innego wychodzi z waszych ust! To nie ja, Kuthumi, czy Tobiasz to powodujemy, po prostu się chwiejecie.

Połączenia pomiędzy częściami waszej świadomości zmieniają się teraz i to jest dobra rzecz dla was jako Artystów Nowej Energii. Jest to czas, aby pozwolić, aby pomóc tej chwiejnej zmianie przejść poprzez was. Czy zauważyliście, że nawet kiedy oglądacie film czy telewizję, wydaje się, jakbyście wchodzili i wychodzili? I czasami to, co widzicie na ekranie ma sens, a czasami wcale.. wchodzicie do i wychodzicie teraz z różnych rodzajów świadomości. I znowu, chcę się z wami podzielić, że jest to doskonale naturalne. Jest to sposób, w jaki działa energia.

W zeszłym miesiącu Adamus powiedział, że jest teraz Nowy Renesans, i rzeczywiście tak jest. Czas nowego odkrywania, czas wielkich zmian na Ziemi. Ten chwiejny ruch, który wszyscy czujecie – i będziecie czuli – jest po prostu odpowiedzią na wchodzenie świadomości na zupełnie nowy poziom. Ona trzęsie się zanim się poruszy. Ona chwieje się zanim się rozwinie. Wszystko zmienia swój sposób, w jaki odnosi się samo do siebie, zanim pójdzie dalej, więc zamiast bardzo niepokoić się waszym – jak to nazywacie – brakiem równowagi, waszą chwiejnością, weźcie głęboki oddech i zrozumcie, że dzieje się tak z jakiegoś powodu.

Skutki chwiania się

Znajduję, że prawdopodobnie najbardziej interesującym efektem ubocznym tego chwiania się będzie sposób, w jaki działa wasz umysł. I muszę tu się śmiać, ponieważ jest to miejsce, gdzie zajdzie największe chwianie się – w waszym umyśle! Niektórzy z was przeklinają to. Niektórzy z was mówią, że… starzejecie się. Niektórzy z was myślą, że tracicie zmysły. Niektórzy z was, w stylu Belushi’ego, myślą, że być może mieliście zbyt wiele, hmm, rozrywkowych zajęć, kiedy byliście młodsi [aluzja do narkotyków].

Więc, zastanawiacie się, co się wydarza teraz w waszym umyśle. Dlaczego nie reaguje on tak, jak przedtem? Dlaczego nie udziela takich odpowiedzi, jakich zwykł udzielać? Dlaczego wszystko wydaje się takie niezorganizowane i rozwalone? Dlaczego wydaje się wam, że jesteście tak odłączeni od swojego umysłu, kiedy przedtem on był tak dominujący? Był najwspanialszą rzeczą. Był czymś najwyższym, co mieliście. On teraz się chwieje. On się zmienia.

Jako człowiek, przekonacie się, że spowoduje to być może nieco dystrakcji w waszym życiu. Spowoduje to nawet parę kolizji. Ale pozwólcie, aby ten proces nastąpił, i przekonacie się, że to naprawdę otwiera was na tą rzecz, o której mówiliśmy ostatnio: wyjście poza umysł, sans definicji, otwarcie się na nowe wymiary. Pozwólcie sobie na tą chwiejność. Jeśli już o to chodzi, pozwólcie sobie teraz na pokręcenie się na waszym siedzeniu! (Kuthumi wierci się na swoim krześle przy akompaniamencie śmiechu publiczności) Proszę, nie krępujcie się – właśnie to zrobiłem! Pochwiejcie się na waszym siedzeniu. Widzicie, jakie to dobre uczucie? (śmiech) Chciałbym zarekomendować wam wszystkim, abyście wstali z rana – i chwieli się! O, my wiemy, że czasami prawie się przewracacie, ale dosłownie potrząśnijcie tą energią w waszym ciele i w waszym mózgu. Pozwólcie jej – pozwólcie jej – się otworzyć i rozszerzyć, ponieważ to jest to, co ona próbuje teraz zrobić.

Cel Artystów Nowej Energii

W tej chwili, w tej właśnie chwili energia się porusza, jak powiedział Adamus, i w tej chwili na Ziemi jest czas dla Artystów Nowej Energii. Jak powiedziałem, artysta jest tym, który eksploruje. Artysta jest pionierem. Nie myślcie tylko w kategoriach malowania czy rysowania. Myślcie o artyście jako o tym, kto doświadcza czegoś, co nie było doświadczane czy dokonane przedtem. Artysta zanurza siebie w tej nowości, w tej otwartości, próbuje jej, czuję ją, a następnie dzieli się tym z innymi. Taka jest moja definicja artysty.

W tej chwili ten świat potrzebuje Artystów Nowej Energii, takich właśnie jak wy. Ten świat potrzebuje tych, którzy wyruszą w nowe obszary świadomości, i jest to dokładnie to, co Shaumbra robi. Kiedy mówimy, że naprawdę jesteście pierwszymi, którzy wchodzą w tą Nową Energię, naprawdę tak myślimy. Bez żadnej przesady. Jesteście tymi, którzy pozwalają sobie na otwarcie, na wyjście poza, na wyjście poza to poza do tych nowych obszarów. A kiedy to robicie, otwieracie pewien rodzaj bariery lub to, co miało być przejściem – ale są zamknięte drzwi – co prowadzi do wspanialszej, większej i bardziej dynamicznej energii dla całej świadomości. Czy śpicie w nocy, czy też jesteście świadomi w ciągu dnia, jest to coś, co wszyscy z was, bez wyjątku, robicie teraz. Wchodzicie do tych nowych wymiarów. To, co zwykło być waszymi myślami, zmieniło się w uczucia, i wyszło nawet poza to, do tych czystych wymiarów sans definicji.

Aby ludzkość w ogólności, i te inne poziomy, które nazwalibyście anielskimi poziomami, weszła gładko, z wdziękiem w tą nową Energię, potrzebuje pionierów. Potrzebuje Artystów Nowej Energii. Aby te technologiczne osiągnięcia, o których Saint-Germain mówił w zeszłym miesiącu, miały miejsce na Ziemi, Artyści Nowej Energii muszą wychodzić do tych wymiarów. To jest dokładnie to, co wy robicie.

Aby duchowość rozwinęła się teraz na Ziemi; aby wyjść poza te stare ograniczające koncepcje Boga i nieba i aniołów; aby wyjść poza to w nowe zrozumienie żyjącego Boga, współczującego Boga, i Boga, który jest w tej rzeczywistości teraz wcielony w was, świat potrzebuje Artystów Nowej Energii. Więc, to właśnie robicie. Przechodzicie przez bariery świadomości. Robimy to teraz razem. Możecie powiedzieć: „Kuthumi, ale ja nie zdaję sobie sprawy, że cokolwiek robię.” Ale robicie. Pozwalacie sobie na rozszerzanie. Pozwalacie sobie na wyjście poza te stare koncepcje, poza swoje stare ja, poza stare ograniczenia. Jesteście naprawdę Artystami Nowej Energii.

Nasza dzisiejsza dyskusja będzie krótka, ponieważ pozwalamy tej energii na wejście, na tak wiele różnych sposobów. Ale powiem, że jest czas – być może moje wezwanie do akcji dla was wszystkich – czas zapłonu [ignite] dla Artystów Nowej Energii, czas zapłonu dla was. Abyście rozpalili ten płomień Nowej Energii, która jest tutaj dostępna wam, aby coś zrobić, jak powiedział Saint-Germain miesiąc temu. Zacznijcie cokolwiek, aby włączyć zapłon tego twórczego przepływu energii w waszym życiu teraz. Tobiasz to mówił, Saint-Germain to mówił, ja także to powiem: jest czas, abyście zrobili coś twórczego. Teraz, nie miejcie żadnych oczekiwań rezultatów czy wyniku. Zróbcie to po prostu dla tego doświadczenia, dla przyjemności robienia tego. Niekoniecznie oznacza to, że uczyni to was bogatymi czy popularnymi przez jedną noc. Cała idea polega na tym, aby po prostu tego doświadczyć.

Kiedy już dokonacie zapłonu tego płomienia Nowej Energii wewnątrz was – utrzymujecie to ruchu, utrzymujecie ten przepływ – wyjdziecie poza intelektualną koncepcję Nowej Energii i będziecie Artystą Nowej Energii, wyjdziecie poza tą koncepcję tego, co nazywaliśmy kreatywnością. Naprawdę zaczniecie doświadczać i rozumieć na najbardziej pełnym mocy poziomie. Jest czas, aby coś zrobić. Jest czas, aby dokonać zapłonu tej Nowej Energii wewnątrz.

Honorowanie Shaumbry

Połączmy znowu nasze dłonie…

(pauza)

I w tej chwili chciałbym podziękować i uhonorować wszystkich was. Wszyscy pochodzicie w tym życiu z rozmaitych środowisk, pochodzicie z wielu różnych części świata, wielu różnych profesji, wielu różnych środowisk [w czasie] kiedy byliście dziećmi. Ale była jedna rzecz, którą wy wszyscy – my wszyscy – mieliśmy wspólną: pragnienie [a desire]… pragnienie, aby uczynić to tym życiem [to make this the lifetime]; pragnienie, aby odkryć w tym życiu to, nad czym pracowaliśmy przez wiele żyć; pragnienie, aby być tymi Artystami Nowej Energii na pierwszej linii tego Kwantowego Skoku. Robicie to.

Och, być może patrzycie na waszą pracę, którą macie w tym codziennym świecie i nie wydaje się wam, że wywieracie wpływ na społeczeństwo, czy na ten świat. Ale spójrzcie teraz na waszą pracę, którą wykonujecie jako metafizycy, Artyści Nowej Energii; robicie to. Robicie to. Otwieracie nowe wymiary.

Więc, pan Belushi, ja, Kuthumi, i wszyscy ci inni, wyślemy wam w tej chwili naszą miłość, wyślemy wam nasze wsparcie, aby zachęcić was do tych następnych wymiarów. Energia będzie chwiejna w tych miesiącach, szczególnie w trakcie najgorętszych części lata. Będzie chwiejna. Utrzymujcie swoje poczucie humoru, rozumcie, że jest to właściwe, i rozumcie, że, jak powiedziałby Tobiasz, nigdy nie jesteście sami.

Namaste.

********************************************************

*Louise Sarezky, autorka książek: „How to be Kind of Good Looking In an Otherwise Ugly World” i „Silly, Silly Humans – a Guidebook for Dummies Who want to Remain Dummies” channelowanych z Kuthumi.

**Marisa Calvi, autorka książki: „You Don’t Hale Problems, You’re Just Bored” także channelowanych z Kuthumi.

*******************************************************

Tobiasz z Karmazynowej Rady (the Crimson Council) jest prezentowany przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado. Historia Tobiasza, z biblijnej Księgi Tobiasza, jest dostępna na witrynie www.crimsoncircle.com. Materiały Tobiasza są oferowane bezpłatnie od sierpnia 1999, momentu kiedy jak powiedział Tobiasz ludzkość przekroczyła potencjał destrukcji i wkroczyła w Nową Energię.

The Crimson Circle jest światową siecią ludzkich aniołów, którzy są pierwszymi przechodzącymi w Nową Energię. Kiedy doświadczają radości i wyzwań statusu wstępujących, pomagają innym ludziom w ich podróży poprzez dzielenie się, troskę i przewodnictwo. Ponad 100,000 ludzi odwiedza witrynę Crimson Circle każdego miesiąca ,aby przeczytać ostatnie materiały i dyskutować o swoich doświadczeniach.

The Crimson Circle spotyka się co miesiąc w Denver, Colorado, gdzie Tobiasz prezentuje ostanie informacje poprzez Geoffrey’a Hoppe. Tobiasz twierdzi, że on i inni z niebiańskiego Crimson Council  channelują w zasadzie ludzi. Według Tobiasza, czytają oni nasze energie  i przekazują naszą własną informację z powrotem do nas, abyśmy mogli zobaczyć to z zewnątrz, podczas gdy doświadczamy tego wewnątrz. Zebrania Crimson Circle są otwarte dla wszystkich, ale wymagane są RSVP. Nie trzeba do niczego wstępować ani wnosić jakichś opłat. The Crimson Circle czerpie swój dostatek poprzez otwartą miłość i dary Shaumbry z całego świata.

Najwyższym celem  Crimson Circle jest służba w charakterze ludzkich przewodników i nauczycieli tym, którzy idą ścieżką wewnętrznego duchowego przebudzenia. Nie jest to misja ewangelizacyjna. Raczej, wewnętrzne światło doprowadzi ludzi do progu waszych domów po wasze współczucie i troskę. Będziecie wiedzieli co robić i czego nauczać w tej właśnie chwili, kiedy unikalna i cenna istota ludzka, która zamierza wyruszyć w podróż Mostem Mieczy, przyjdzie do was.

Jeśli to czytasz i masz poczucie prawdy i związku z tym, to jesteś członkiem Shaumbry. Jesteś nauczycielem i przewodnikiem ludzi. Pozwól nasieniu boskości wewnątrz siebie zakwitnąć w tej chwili i w czasach, które nadejdą. Nigdy nie jesteś sam, ponieważ masz rodzinę na całym świecie i aniołów wokół siebie.

Ten tekst może być swobodnie rozpowszechniany bez opłat, na zasadzie niekomercyjnej. Prosimy o zawarcie informacji w całości, łącznie z tą notą. Wszystkie inne wykorzystania tekstu muszą być zatwierdzone na piśmie przez Geoffrey’a Hoppe, Golden, Colorado.

© Copyright 2007 Geoffrey Hoppe, P.O. Box 7328, Golden, CO 80403. E-mail to Tobias@crimsoncircle.com. All rights reserved.

Translation copyright Marian Zieliński. E-mail: marian_zielinski@poczta.onet.pl